BE UNIQUE – BE DIGITAL with Paper & Print

BE UNIQUE – BE DIGITAL with Paper & Print
FEDRIGONI vytvořilo v kooperaci s HP Indigo neobyčejnou kolekci.

„Žijeme ve světě, ve kterém se vše stále více mění v individualizaci a osobitost. A to je dobrá věc. Protože každá lidská bytost je jedinečná. Stejně jako Vy i my. ““

 

Toto je úvodní věta exkluzivní série události BE UNIQUE - BE DIGITAL. Společnost FEDRIGONI poprvé ve spolupráci s HP Indigo představila možnosti vysoce kvalitních materiálů FEDRIGONI v digitálním tisku HP Indigo dne 24. října 2018 v showroomu FEDRIGONI v Düsseldorfu.

„Digitalizace se stále rozšiřuje, což nelze popřít. Digitální tisk nicméně nabízí nové možnosti, které bychom chtěli v této sérii událostí představit, “říká Marcus Lange, ředitel D / AT / CZ / SK / HU společnosti FEDRIGONI Deutschland GmbH.

 

FEDRIGONI je preferovaným mediálním partnerem HP Indigo od roku 2008. Díky této úzké spolupráci jsou aktuální trendy neustále sledovány a řada kreativních papírů pro HP Indigo se neustále rozšiřuje. Jednou z prezentací byla inovativní světová novinka na trhu s papírem SOHO TOUCH CLASS ®, nepotahovaný papír se speciálním povrchem, díky kterému je materiál odolný vůči otiskům prstů, skvrnám, lakům, olejům a vodě.

 

Akce pokrývala širokou škálu substrátů v kombinaci se speciálními barvami pro design a efekty s povrchovými úpravami, díky nimž se tištěný produkt stává více senzorickým a haptickým zážitkem, což zase podporuje udržitelnost zprávy/informací v hlavě. Nové trendy v designu s HP Indigo představují speciální barvy, jako je zářivková růžová, oranžová, zelená a žlutá. „Zavedením HP ElectroInk Silver reaguje HP na silnou poptávku trhu po metalických barvách v digitálním tisku, která je v současné době velmi populární na obalovém trhu a později bude k dispozici na trhu komerčního tisku,“ říká Jörg Hunsche, manažer rozvoje trhu ve společnosti HP Deutschland GmbH.

 

Byl zde také živý odkaz na HP Demo Center v Barceloně, kde byl představen digitální tisk nového HP Indigo 12000 a kde zajímaví hosté pokládali přímé otázky. Dalším vrcholem večera byla kartička speciálně vytištěná pro tuto událost na probarveném materiálu FEDRIGONI Sirio Color Nero 290 g/m2 s fluorescenční žlutou a HP Premium White.

 

Díky kolekci vzorků „Century Soho for Indigo Technology“ nabízí FEDRIGONI odpovídající sortiment kreativního papíru, který byl speciálně vyvinut pro tisk HP indigo a certifikován společností HP. Obsahuje jednu z nejkomplexnějších souborů digitálního tisku ve střední Evropě a skládá se z více než 20 různých kvalit.

 

Vynikající kvalita tisku HP Indigo v kombinaci s vysoce kvalitními papíry od FEDRIGONI - optimální interakce, která je vyladěna k dokonalosti.

 

Další akce série se bude konat brzy v Hamburku, další akce jsou plánovány v roce 2019 v showroomech FEDRIGONI.

Share this article: