FEDRIGONI ARENA®

Objevte zcela novou kolekci knižních papírů a vybírejte z různých odstínů i typů povrchů.

FEDRIGONI představuje novou kolekci papírů ARENA - nový a rozsáhlý sortiment nenatíraných bílých a ivory papírů, dostupný ve čtyřech odstínech a třech provedeních povrchů.

 

ARENA je univerzální papír, který usnadňuje život zákazníkům. Materiál je ideální pro design a tisk současných knih i pro elegantní balení. ARENA nabízí optimální tiskový výkon a skvělou reprodukci obrazové složky, vyniká zde např. vysoká opacita v porovnání s natíranými papíry.

 

Široká řada dostupných gramáží (od 70 do 580 gsm) činí papíry ARENA univerzálně použitelnými pro nejrůznější druhy aplikací: ofsetový tisk, slepotisk a horká ražba atd. Na výběr jsou tři různé povrchy (smooth, rough a bulk) a čtyři odstíny (ivory, natural, white a extra white).

 

Mimo to je ARENA dostupná i v menších formátech pro digitální tisk v úzké i široké dráze, a také s úpravou pro tisk na HP Indigo.

 

Pro FEDRIGONI je také ARENA ambiciózním projektem z hlediska dalšího snižování dopadů výroby na životní prostředí. Integrace nového sortimentu do skladby nenatíraných papírů, které FEDRIGONI již vyrábí, pomáhá snížit plýtvání při přechodu z jedné výrobní série na druhou.

 

Nový sortiment ARENA je produktem souhry výrobního procesu mezi našimi italskými papírnami ve Veroně, Varone a Pioraco, které všechny patří do skupiny FEDRIGONI.

 

Brzy budete moci posoudit tiskovou kvalitu sortimentu ARENA v novém čísle magazínu 17 PULP, který je celý vytisknut výhradně na papírech ARENA® od FEDRIGONI.

Share this article:

Více informací