FEDRIGONI ARENA® AT LUXEPACK 2019

Na veletrhu Luxepack v Monaku skupina FEDRIGONI Group představí novinku Arena: kompletní a univerzální řadu, která se dokonale hodí jak pro tisk, tak pro obalový průmysl.

FEDRIGONI ARENA® bude hvězdou na veletrhu Luxepack v Monaku (od 30. září do 2. října), přední mezinárodní výstavy kreativního a luxusního balení.

 

V Monaku se představí FEDRIGONI společně se svou divizí Arconvert - výrobce obalových materiálů citlivých na tlak. Hlavním lákadlem bude nová řada Arena, představení její extrémní všestrannosti a funkčnosti, díky nimž je ideální i pro tvorbu luxusních obalů pro prémiové výrobky. Novou řadou Arena vycházíme vstříc rostoucí poptávce luxusního trhu po přírodních a přesto elegantních papírech, schopných jakéhokoliv zpracování.

 

Chiara Medioli, marketingová ředitelka skupiny Fedrigoni SpA, zmiňuje, že nová řada Arena je pro knižní produkci to samé, jako legendární nůž švýcarské armády. Ať už má být výsledek jakýkoliv, vždy je vhodná, jak pro publikování (text i obrázky, bez ohledu na detail), tak pro luxusní obalové účely. Ve skutečnosti všechny tři povrchy FEDRIGONI ARENA® zachovávají ostrost tisku, včetně uměleckých reprodukcí, přizpůsobují se jakékoli tiskové a dokončovací technice (tradiční a UV ofset, ražba, ražba horkou folií, sítotisk i knihtisk a také digitální tisk) a splňují všechny polygrafické požadavky.

 

Fedrigoni na veletrhu Luxepack

Od 30. září do 2. října 2019

Hall Verriére, stánek VA02

Grimaldi Forum, Monako

Share this article:

Zhlédnout video