SIRIO COLOR ROUGH
SIRIO COLOR ROUGH
SIRIO COLOR ROUGH
SIRIO COLOR ROUGH
SIRIO COLOR ROUGH

SIRIO COLOR ROUGH

Objevte novou kolekci barevných papírů a kartonů s drsným povrchem.

Vítejte ve světě Sirio Color Rough: nová řada nenatíraných barevných papírů a kartonů s hrubým povrchem Rough.

 

Hlavním znakem je speciální povrch, který je drsný na omak. Vynikající světlostálost a odolnost proti oděru jsou příznačné pro řadu Sirio Color, která letos slaví své 40. výročí.

 

Nabízí se zde nové možnosti pro kreativce, grafiky a designéry, kteří nyní mohou v jednom projektu kombinovat stejné barvy v hladkém a hrubém  povrchu.

 

Mimo nabídky nové povrchové úpravy “rough” je řada Sirio rozšířena o 5 nových barev: Royal Green Dark Green, Jasmine Natural White, Milkshake Cream white, Flamingo s růžovo-oranžovými nuancemi a Carbon black - free Black.

 

Kolekce je k dispozici ve třech různých gramážích (115, 210 a 350 g) a je ideální především v oblasti packagingu, pro výrobu tašek nebo originálních  výztuh boxů , dále pak jako obálka luxusních brožur a pro další grafické projekty.

 

Mikroporézní povrch je vhodný pro použití na všech tiskových technologií: letterpress, ofset, slepotisk, ražba horkou fólií a sítotisk.

 

Sirio Color Rough je certifikován FSC® a je vyroben z čisté buničiny ECF (Elemental Chlorine Free).  Je biologicky rozložitelný a recyklovatelný.

Share this article: