Symbol Card ECO packaging
Symbol Card ECO packaging

Symbol Card ECO

Fedrigoni představuje Symbol Card ECO: novou řada recyklovaných kartonů!

Symbol Card ECO je k dispozici ve dvou verzích: ECO 50 vyrobené z 50% recyklovaného vlákna a 50% FSC® certifikovaného primárního vlákna a ECO100, vyrobené ze 100% recyklovaného vlákna.

 

Symbol Card ECO obsahuje z jedné strany dvouvrstvý nátěr se saténovou úpravou, druhá nenatíraná strana zajišťuje ty nejlepší výsledky i při tisku velkých formátů. Materiál je vhodný pro širokou škálu technik tisku a zpracování: zaručuje trvale vysoké standardy při použití ofsetového tisku, ale také pro reliéfní tisk nebo ražbu horkou fólií.

 

Symbol Card ECO je k dispozici ve verzi ECO 50 v gramážích 210, 240, 300 a 360 g ve verzi ECO 100 v gramážích 300 a 360 g. Obě verze jsou k dispozici v úzké i široké dráze, tak aby vyhovovaly všem požadavkům na zpracování. Nová a „zelená“ verze renomované kolekce Symbol Card, Symbol Card ECO, je určena pro udržitelnou výrobu obálek, pohlednic a pozvánek, jakož i pro obalový sortiment – např. obálky, krabičky a etikety.

 

Symbol Card ECO je dalším příspěvkem FEDRIGONI ke konceptu udržitelnosti: Fedrigoni aktivně podporuje své zákazníky a jejich odhodlání postupovat vždy šetrně k našemu životnímu prostředí tím, že poskytuje a dodává recyklované produkty, které jsou v souladu s těmito základní hodnotami moderní společnosti.

 

Neváhejte a napiště si o vzorky A4 na info@fedrigoni.cz

Share this article: