X-PER

Jasný a ostrý tisk na papírech X-PER.

FEDRIGONI představuje novou kolekci X-PER: nenatírané papíry a kartony vyrobené z FSC® certifikované buničiny ECF. Speciální povrchová úprava na obou stranách zlepšuje tisk, zvyšuje jeho jas a ostrost.

 

Vynikající zpracovatelnost, vysoká tuhost, opacita a kontrast tisku, z něj činí skvělou volbu pro nejrůznější aplikace, od knih, přes vizitky a pohlednice, až po obaly.

 

Velkou novinkou letošního roku je nový odstín White, charakterizovaný teplejší a jasnou bílou barvou, stejně jako u tradičního odstínu Premium White.

 

X-PER White a Premium White jsou představeny v novém vzorníku „Imaginary Friends“, kde jsou známé postavy z literatury zobrazeny v moderním hávu: např. Oscar Wilde, David Sterne a Walt Disney. Papíry a kartony X-PER jsou zajímavé i na dotyk a to vše si můžete vychutnat v tomto novém vzorníku. Řada X-PER figuruje i v oficiálním seznamu Scodix, jako přírodní kartony doporučené pro digitální tisk.

 

Nový odstín White, představený na Dscoop 2019, je k dispozici také pro tisk na strojích HP Indigo, v nových formátech, které umožňují využívat nejnovější možnosti série (46,4x32cm, 32x46,4cm a také 53x75cm, 75x53cm).

 

Lze jej bez problémů používat při všech běžných tiskových aplikacích: knihtisk, ofset, slepotisk, horká ražba, digitální tisk a sítotisk.

Share this article:

Více informací